ÖZLÜK DOSYALARINDA KOLAYLIK

Zamanınızı ve Enerjinizi Boşa Harcamayın.

Mesai saatleri içerisinde evrak aramakla uğraşmayın. İşletmelerde personelin zamanın %15 - %20 sini evrak arama ile geçirdiği tespit edilmiştir. Evraklarınızın elektronik ortama aktarılmasıyla saniyeler içerisinde istediğiniz evrak ve bilgiye ulaşabilirsiniz. Şirketinizde kullandığınız ERP sisteminiz var ise taranan evrakları yazılımınıza uygun meta data ile taramalar yaparak sisteminize entegre ediyoruz.

İscom Dijital Arşiv Sistemleri ile Verimliliğinizi Arttırın.

HASTA ARŞİVİ

Dijital Ortama Aktarılan Hasta Dosyaları ile İş Yükünüz Hafifleyecek

Hastanenizde tedavi olmuş hastalarınızın bütün evraklarını dijital ortama aktararak hekiminizi ve hastane yönetiminizi evrak takip veya araştırma yükünden kurtarmış olursunuz. Hastanın kimlik bilgilerinin yanı sıra fiziki durumu , hastalık geçmişi , hastaya uygulanan testler , tahlil sonuçları Vb. Evrakları taşınmada kaybolmanın herhangi bir felaket anında yanma , yıpranma , ıslanma gibi durumlarında önüne geçmiş olursunuz.

GÜNCEL VE GEÇMİŞ FATURALARINIZ

Dijital Dünya En Çok Muhasebe Departmanınıza Yarayacak.

Geçmiş yıllara ait müşteri faturalarınız , firmanıza ait faturalar , mahsup fişleriniz , harcırah formlarınız , müşterilerinize ait senet ve çekler , ödeme geçmiş ile ilgili dokümanlarınız kısacası sizin için önemli olan ve işlem yaparken evrağın üstündeki bir bilgiyi kontrol etmek veya aslını görmek istediğinizde arşiv deposuna inip mesai saatinizi evrak arayarak harcamayacaksınız. Aradığınız evrak hangi isim ile endekslenmiş ise bir tık ile karşınızda

HARİTA VE PAFTA TARAMASI

Geniş Ebatlardaki Haritalarınızda Dijital Ortamda

İnşaat, Makine Projeleri ve Pafta Tarama

Mimari çizim, inşaat ve makine projeleri gibi çizimlerin tekrar kullanılmak üzere veya aşivlenmek üzere taranmasıdır. İleri teknoloji kullanılarak görüntü kalitesinden ödün verilmeden taranan bu dokümanlar fiziki boyutlarının büyük olmasına rağmen dosya boyutu olarak çok az yer kaplamakta ve düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda bile çok kolay görüntülenilmekte ve işlenebilmektedir. Autocad gibi yazılımlara dönüştürülerek üzerinde not alınabilmekte ve metraj gibi işlemler yapılabilmektedir. İstenildiği taktirde birebir aynı şekilde basılabilmektedir.

Gazete Tarama

Arşivleme amacı ile gazeteler 1200 DPI optik çözünürlüğe kadar taranabilmektedir. Aynı zamanda OCR teknolojisi kullanılarak içerik yakalama amacı ilede gazeteler taranarak gazete sayfaları arasında metin araması yapılabilir.

Poster ve Fotoğraf Tarama

A3 boyutlarından daha büyük fotoğraf ve posterlerin taranması işlemi geniş formatlı tarayıcılar ile aslına zarar vermeden yapılmaktadır. Taranan posterler ve fotoğrafların birebir röprpodüksiyonu yapılabilmektedir.

Harita Tarama

GIS uygulamalarında kullanılmak üzere hassas ve yüksek çözünürlük sayesinde yüksek doğruluk oranı ile tarama yapılmaktadır.

Kumaş ve Desen Tarama

Kumaş ve örme tekstil ürünlerindeki desenlerin taranarak bilgisayar ortamına aktarılmasıdır. Doküman tarama yöntemlerine ilave uygulamalarla kumaş ve örme gibi tekstil ürünleri de taranabilmektedir.

Ahşap ve PVC Kaplama Tarama

Genelde mobilya sektöründe kullanılan ahşaptan veya PVC malzemeden üretilmiş kaplama maddelerinin tekrar üretilmesi amacı ile taranarak bilgisayar ortamına aktarılmasıdır. Desen birebir olarak aktarılmaktadır, kullandığımız cihazların hassas taşıyıcı mekanizması sayesinde hiçbir şekilde şekilde bozulma ve kayma olmamaktadır.

ABONE SÖZLEŞMELERİ

Yapılan Bütün Sözleşmeler Artık Daha Güvende

Müşterilerinize bir mal veya hizmet karşılığında anlaşma sağladınız ve işi sözleşmeye döküp imza altına aldınız. Yazılı veya mesafeli olarak kurulan bu anlaşmaya ait evraklarınızı dijital ortamda saklamanız hem müşterinize hemde şirket aleyhinde gerektiği yerde kısa bir zaman içerisinde tedarik etmiş olursunuz.

TARİHİ DEĞERE SAHİP KİTAP VE EVRAKLAR

Tarihimiz Dijital Ortamda Daha Güvende

Tarihi evraklarımız bir köşede gün yüzüne çıkmayı bekliyor. 700 yıllık çınar devleti Osmanlı İmparatorluğuna ait taranan evraklar dijital ortama aktarıldı. Özel kurum ve kuruluşlara ait 100 yıllık evraklarını da Dijital ortama aktararak tarihimize bir kez daha sahip çıktık. Sizinde kurumunuzda veya arşivinizde tarihi eser unvanına sahip dokümanlarınız var ise dijital ortama aktarmamız için bizimle iletişime geçiniz.

HASAR TESPİT VE SAĞLIK POLİÇELERİ

Müşterilerinizin bilgilerini sadece klasörde saklıyor iseniz bu proje tam size göre. Müşterinizin evrakları dijital ortamda daha güvende. Kelime bazlı aramalar yaparak müşterilerinize daha hızlı hizmet verebilirsiniz. Plaka , TCKN , Şase nosu Vb. Sizin belirlemiş olduğunuz meta data ile endekslenen evrakları bu başlıklar ile aratarak klasörler içerisinde uzun süreçli evrak aramalar yaparak zaman kaybetmemiş olursunuz. Yangın , Sel, Hırsızlık gibi felaket durumlarında sisteminizde kalan evraklar mağduriyetinizi ortadan kaldıracaktır. Daha detaylı bilgi alışverişi için bizi arayabilirsiniz.

SADAKAT KARTLARI VE ANKET FORMLARI

Müşterilerinizin memnuniyeti için yaptırdığınız anketler artık daha güvende. Geçmiş yıllara ait yapılan anketleri aramak için bilgisayarınızın başından kalkmanıza vakit kaybetmenize gerek kalmıyor. Anketin yapıldığı yıl gün ay şeklinde aramalar yaparak veya müşteri isim soyadı ile yapacağınız aramalarla memnuniyet çizelgenizi takip edebilirsiniz.

TOP