TARAYICI SATIŞ BAKIM KİRALAMA
Devamı...
Tarayıcınız İle İlgili Bütün Çözümler Burada

Profesyonel tarayıcılarımız ile kaliteli , yüksek çözünürlük ve yazılım entegrasyonuna bağlı bir çok özelliği uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Şirketinizde veya Kurumunuzda geçici projeler için tarayıcı satın almak yerine sizlere kiralama tekliflerimizi sunmak isteriz.

Şirketinizde veya Kurumunuzda kullandığınız tarayıcıların kullanılabilirliğinin devamını sağlamayı hedefliyorsanız ister çağrı bazlı isterseniz aylık/yıllık bakım anlaşmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Tarayıcılara gerekli olan bütün yedek parça ve aksesuarların tedariğini en kısa zamanda sizlere sunuyoruz.

YAZICI SATIŞ BAKIM KİRALAMA
Devamı...
Baskı Maliyetlerinizi Hesaplı Hale Getiriyoruz

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan sistemin bedelini bir kerede ödemek yerine, belirlenen anlaşma süresi içerisinde bütçenize uygun miktarda ve sürede ödeyerek işlerinizin kesintiye uğramasını engelleyebilirsiniz. Bu şekilde sermayenizi ana işinizde kullanarak gelirinizi yükseltebilirsiniz.

Kiralama süresince fotokopi yada yazıcının mülkiyeti kiralayan firmanın olacaktır. Kiralayan firma seçilen kiralama süresince kira miktarını öder ve sayfabaşı anlaşması ile belirlenen sayfabaşı ücretini ödemesini yapar.
Kiralayan firma malzeme, işçilik, bakım gibi tüm giderleri ücretsiz karşılar. Giderlere kullanıcı hatası, kağıt ve zımba teli dahil değildir.

Sayfabaşı anlaşması ve kiralama sistemi ile masraflarınız sabit olacaktır. Sayfabaşı Anlaşması hakkında daha detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.

Kiralama ve sayfabaşı sözleşmeye istinaden kesilecek faturaların tüm bedeli masraf olarak işleyebilirsiniz.
Ek donanım ve/veya ürün modeli yükseltmelerinde protokol veya ek anlaşmalar ile hızlı satınalma ve ürün teminine sahip olacaksınız.

BARKOD YAZICILAR
Devamı...
Barkod Üretmek ve Donanım Desteği

Profesyonel ve kaliteli barkod üretmek için gerekli olan donanım ve yazılım desteğini sizlere sunuyoruz.

Ürünlerinize seri ve hızlı bir şekilde etiket üretmek istiyorsanız ihtiyacınıza göre sizin için en uygun cihazı sunuyoruz.

Arızalı cihazlarınız için Teknik servisimizde gerekli bütün donanım desteğini sizlere sunuyoruz.

ETİKET RİBON
Devamı...
Etiket ve Ribon İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Wax Ribon , Wax Resin Ribon , Resin Ribon çeşit ribon ve Renkli ürün çeşitlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İsteğinize göre standart ölçülerin dışında etiket ihtiyacınıza ürün tedariği sağlıyoruz.

 

TOP